Fidan Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Sanayi Ltd. Şti.

Kurumsal

Firmamız Hakkında

Fidan Süt Sofralarda fark yaratan peynir çeşitleriyle, tatlar arayanlara farklı lezzetler sunmaya devam etmektedir. Fidan peynir enerji değeri yüksek ve protein, kalsiyum, B2 vitamini yönünden zengin bir besindir. 

Fidan Peynirleri kemik gelişimi ve vücut şekli oluşmasını temel taşı olan kalsiyumun ana kaynağıdır. Beyaz Peynir, Kaşar Peynir, Bez Tulum, Deri tulum çeşitleriyle beğeninize sunduğumuz peynirlerimizi tüketerek sağlıklı bir yaşama merhaba deyin. 

Fidan Yoğurt Pastörize inek sütünden tekniğine uygun olarak, hijyenik koşullarda üretilen saf ve doğal bir yoğurttur. Günlük olarak üretilip sevk edildiği için raflarda bulabileceğiniz en taze ve en kaliteli üründür. Bu nedenle öğünlerde, yemeklerle ve öğün aralarında tek başına güvenle tüketilebilir. Fidan yoğurt değişik tercihler için alternatif ambalajlarda ve gramajlarda beğeninize sunulmuştur.

Pastörize Kremadan üretilen Fidan Tereyağı Hijyenik koşularda üretilip kahvaltıda ve yemeklerde güvenle kullanılır. 

Fidan Pastörize Süt, kaliteli çiğ sütün doğal niteliklerine zarar verilmeden otomatik makinelerde pastörize edilmesiyle üretilir ve el değmeden paketlenir. Fidan Pastörize süt raflarda bulabileceğiniz en taze ve en ekonomik süttür. Fidan Pastörize Süt insan bünyesi için gerekli tüm besin öğelerini birleşiminde yeterli ve dengeli bir biçimde içerir. Fidan Süt üretiminde ambalaj olarak steril poşet kullanılır. Bu yüzden ambalaj gideri en az olan süttür.